Aici, vă ataşez link-ul lecţiei, SIMFONIA NR. 9. Ceea ce aveţi de făcut, este să conspectaţi lecţia şi la final să îmi trimiteţi conspectele pe adresa mea de e-mail: cetean.mihai@yahoo.com . Le aştept până marţea viitoare, când avem oră.
https://ro.wikipedia.org/wiki/Simfonia_ ... Beethoven)
De ascultat: P.S. Cei care mai aveţi referate, vă rog să mi le trimiteţi pe adresa mea de e-mail, sus-menţionată ( să nu fiu rău, vă mai las până săptămâna viitoare
Dacă aveţi întrebări, vă rog să mi le adresaţi pe e-mail alături de conspecte. Mulţumesc pentru înţelegere şi vă doresc zile frumoase în continuare!
Mult succes şi nu uitaţi... AVEŢI GRIJĂ DE VOI