Page 1 of 1

Tema 1 clasa aXI-a A

Posted: Tue Mar 24, 2020 5:00 pm
by Monica Ailincai
Buna ziua,

Aveti atasate cateva dintre desenele de la admiterea din 2018 la Arhitectura Bucuresti.
Va rog sa desenati oricare dintre desenele de acolo (nu intreaga plansa sau si intreaga plansa daca va place) si sa le postati pe acest forum pana la incheierea scolii, inainte de vacanta de Pasti. Aveti voie sa faceti modifcari in desene daca considerati ca aveti o idee mai buna.

Spor la treaba,

P.S. Temele in curs le vom continua cand ne intalnim la atelier dupa ce incepe scoala.

Re: Tema 1 clasa aXI-a A

Posted: Tue Apr 28, 2020 11:47 am
by Lucaniuc Ramona
:)

Re: Tema 1 clasa aXI-a A

Posted: Tue Apr 28, 2020 11:49 am
by Voinescu Flavia
:)

Re: Tema 1 clasa aXI-a A

Posted: Tue Apr 28, 2020 12:00 pm
by Medrea Diana
:)