Bariere in comunicarea interculturala
Posted: Wed Apr 29, 2020 12:21 pm
Buna ziua! Dupa cum am discutat astazi, va reamintesc si aici ca pana pe 6 mai, trebuie sa realizati exercitiul 1 de la pagina 68 din manual (Diferentele de perceptie)- lectia ,,Bariere in comunicarea interculturala". Temele se vor trimite pe adresa de e-mail: borca.valentin@yahoo.com