Page 1 of 1

Eu intr-o lume diversa

Posted: Fri May 22, 2020 6:59 am
by valiborca
Buna ziua! Dupa cum am discutat, la Educatie Sociala, trebuie parcursa lectia ,,Eu intr-o lume diversa de la pagina 78 din manual, iar pe urma trebuie realizat exercitiul 1, de la pagina 79 (textul in forma literara-asemanarile si deosebirile dintre oameni). Rezolvarile trebuie trimise pana pe data de 29 mai pe adresa de e-mail: borca.valentin@yahoo.com