Dreptul la opinie si la libera exprimare
Posted: Fri May 08, 2020 9:34 am
Buna ziua! Va atasez si aici lectia -Dreptul la opinie si libera exprimare- Trebuie parcursa cu atentie si pe urma trebuie realizata fisa de lucru! Fisele se pot realiza direct pe computer! Temele trebuie trimise pana pe 15 mai, la adresa de e-mail: borca.valentin@yahoo.com Toata lumea trebuie sa trimita temele! Nu sunt facultative!
Spor!
Spor!