Recapitulare: Reproducerea la plante
Posted: Tue Mar 24, 2020 12:03 pm
Dragi elevi,
Vă rog să repetați până săptămâna viitoare:Reproducerea la plante,de la pagina 78-91
Întrebările și numele elevilor care trebuie să-mi răspundă pe e_mail ( gabi.navratil@yahoo.com ),le voi posta pe Forum
Aveți caietul de biologie,manualul,portofoliul și atlasul.
Spor la treabă !
Vă rog să repetați până săptămâna viitoare:Reproducerea la plante,de la pagina 78-91
Întrebările și numele elevilor care trebuie să-mi răspundă pe e_mail ( gabi.navratil@yahoo.com ),le voi posta pe Forum
Aveți caietul de biologie,manualul,portofoliul și atlasul.
Spor la treabă !