by Monica Ailincai »Tue Mar 24, 2020 5:04 pm
Buna ziua.
Avand in vedere ca toti ati inceput atestatul va rog sa postati pe acest forum pana la vacanta de Pasti poze cu atestatele sa vad la ce nivel ati ajuns cu ele si sa reincepem corecturile. Pentru orice sugestii, comentarii, intrebari va stau la dispozitie pe grupurile pe care ve avem deja deschise.
Spor la treaba.
P.S. Probabil ca si termenul de predare va fi decalat. Inca nu s-a discutat acest aspect.
Buna ziua.
Avand in vedere ca toti ati inceput atestatul va rog sa postati pe acest forum pana la vacanta de Pasti poze cu atestatele sa vad la ce nivel ati ajuns cu ele si sa reincepem corecturile. Pentru orice sugestii, comentarii, intrebari va stau la dispozitie pe grupurile pe care ve avem deja deschise.
Spor la treaba.
P.S. Probabil ca si termenul de predare va fi decalat. Inca nu s-a discutat acest aspect.