by andreirosetti »Tue Apr 07, 2020 10:46 pm
Buna seara,
Aș vrea sa actualizez situația temelor în lucru.
Voi începe din nou cu tema începută la școală în atelier - o temă de studiu al structurilor, monocromie.
Sa o numim tema 0 (zero)
Atașez întâi faze intermediare ale lucrărilor voastre, momente în care am încercat să facem corecturi de etapă pe grupul nostru de whatsapp.
Am avut aceste dialoguri cu: Rahela, Eunice, Ionut, Lorena, Dani si Alexandra
Revin cu un nou reply pentru a nominaliza elevii care au încheiat tema.
A.R.
- Attachments
-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Buna seara,
Aș vrea sa actualizez situația temelor în lucru.
Voi începe din nou cu tema începută la școală în atelier - o temă de studiu al structurilor, monocromie.
Sa o numim tema 0 (zero)
Atașez întâi faze intermediare ale lucrărilor voastre, momente în care am încercat să facem corecturi de etapă pe grupul nostru de whatsapp.
Am avut aceste dialoguri cu: Rahela, Eunice, Ionut, Lorena, Dani si Alexandra
Revin cu un nou reply pentru a nominaliza elevii care au încheiat tema.
A.R.